Cahit Koçoğlu’na son görev

Kastamonu’nun köklü ailesi Koçoğluların sayılan ve çok sevilen bireyi Cahit Koçoğlu, amansız hastalığına yenik düşerek önceki gün 78 yaşında hayata veda etmişti. Cahit Koçoğlu, dün düzenlenen cenaze töreni sonrasında Sarıömer köyünde toprağa verildi.

Merhum Ahmet Koçoğlu ile merhume Fikriye Koçoğlu’nun oğlu olan, merhum Nutren Bulgulu, Nuran Nuhoğlu, Cavidan Fındıkoğlu’nun kardeşi, Nesrin Koçoğlu’nun eşi, Aykut Koçoğlu ve Nevra Uğur’un babası, Ekrem Uğur ve Füsun Koçoğlu’nun da kayınpederi olan Cahit Koçoğlu’nun cenaze namazı dün öğlen Hz.Pir Şeyh Şaban-ı Veli Camii’nde kılındı.

Cenaze törenine İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Çıvgın, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO)  Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, 22. Dönem Kastamonu CHP Milletvekili Mehmet Yıldırım, önceki dönem KATSO Başkanı Selçuk Arslan, işadamları, siyasiler ve STK temsilcileri katıldı.

Cenaze namazı sonrasında Cahit Koçoğlu’nun cenazesi merkeze bağlı Sarıömer Köyü’nde toprağa verildi. Aramızdan iz bırakarak ayrılan değerli hemşerimize rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. CM