CHP’li vekiller Kastamonu’da

Mehmet Ali Çelebi
Hasan Baltacı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın yanı sıra CHP Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, İzmir Milletvekili Sevda Erden Kılıç, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve Burdur Milletvekili Mehmet Gökeryer bugün ilimize gelecek ve iki gün boyunca bazı ziyaretlerde bulunacaklar.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı üzerine, bölgedeki siyasi iklim ve önümüzdeki dönemde halkın siyasi eğilimlerinin değiştirilmesi konusunda izlenmesi gereken yol haritasının belirlenmesi amacıyla çalışma ve değerlendirme yapmak üzere görevlendirilen milletvekili heyeti bugün Kastamonu’da olacak.

Bölgedeki siyasi iklim ve önümüzdeki dönemde halkın siyasi eğilimlerinin değiştirilmesi konusunda izlenmesi gereken yol haritasının yanı sıra bölgenin genel sosyal ve ekonomik durumu, yürütülen parti politikaları, bölge açısından CHP’yi güçlü ve zayıf kılan unsurların neler olduğu, bölge halkının temel sorunları ve bu konuda CHP’den beklentileri üzerine istişarelerde bulunacak olan heyette; Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın yanı sıra CHP Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, İzmir Milletvekili Sevda Erden Kılıç, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve Burdur Milletvekili Mehmet Gökeryer alacak.

Milletvekili grubu CHP Kastamonu İl Başkanlığı’nın hazırladığı program çerçevesinde etkin ve güçlü STK’lar, meslek örgütlerinin yanı sıra Kastamonu iş dünyasının önde gelen isimlerine CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin başkanlığında ve İl Genel Meclisi üyelerinin katılımındaziyaretler gerçekleştirecek.

Bugün saat 11.00’da CHP İl Başkanlığı’nda olacak heyet saat 11.30’da KATSO ziyaretiyle çalışmalarına start verecek. Erbilgin, Baltacı, Çelebi, Kılıç, Girgin ve Göker’den oluşan heyet yarında Kastamonu’daki ziyaretlerine devam edecek.