Çocuk Başkan’dan kırmızı-siyah talep

Belediye Başkanlığı makam koltuğuna oturan Elyakut İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Gökhan Uzunoğlu, “Arkadaşlarımı temsilen bu koltuğa oturduğum için çok gururlu ve heyecanlıyım. Öncelikle Kastamonuspor’u başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Köylerimizden Kastamonuspor’un altyapısına çocukların alınmasını talep ediyorum” dedi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Elyakut İlkokulu öğrencileri belediyeyi ziyaret etti.
Belediye Başkan Vekili Eşref Can, “Elyakut çok aktif bir okulumuz. Şehir merkezindeki okullarından farkı olmayan bir okul. Belediye olarak okullarımıza ve eğitime çok ciddi manada destekler veriyoruz. Bundan sonra da desteklerimize devam edeceğiz. Okullar ülkemizin ortak değerleridir” diye konuştu.
Makam koltuğuna oturan Elyakut İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Gökhan Uzunoğlu, “Arkadaşlarımı temsilen bu koltuğa oturduğum için çok gururlu ve heyecanlıyım. Öncelikle Kastamonuspor’u başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Köylerimizden Kastamonuspor’un altyapısına çocukların alınmasını talep ediyorum. İlimizde bir yüzme havuzunun yapılmasını istiyorum. Çocuklar için ücretsiz spor kurslarının açılmasını istiyorum. Geçici kütüphanenin bütün okullara gelmesi talep ediyorum. Okul gezileri için araç tahsis edilmesini istiyorum. Kastamonu Belediyesi’ne de yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun bahçesine renkli asfalt ve bank yapılmasını talep ediyorum” dedi.
Belediye Başkan Vekili Eşref Can, ise Uzunoğlu’na “Gezi hususunda okul olarak talepleriniz olursa, yardımcı oluruz. Asfalt ve bank konusunda da yardımcı oluruz” diye konuştu. CM