"Çok çalıştık ve kazandık"

Kastamonu Belediyesi GSK’nın takım kaptanı Serpil İskenderoğlu ve ikinci kaptanı Yeliz Yılmaz, şampiyonluğun ardından yaptıkları açıklamada, sezon boyunca çok çalıştıklarını ve şampiyonluğu hakettikerini dile getirdiler.
Serpil İskenderoğlu, “Bu sene çok çalıştık. Gerçekten çok büyük emekler verdik. Şampiyonluğu hakettiğimizi düşünüyorum. Yönetim kurulu, teknik heyet, sporcu arkadaşlarım; herkes büyük bir birliktelik gösterdi. Çok iyi bir takım olduk. Bu seneki gibi önümüzdeki senelerde de böyle güzel anlar yaşarız inşallah. Kastamonu’da bir ilk oldu, inşallah devamını da getireceğiz” dedi.
Yeliz Yılmaz ise “Bu sene çok güzel bir lig oldu. Ligde mücadele eden bütün takımları, kulüpleri, sporcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bizim için çok daha önemli bir sezondu tabiki de. Kastamonu’ya ilk defa şampiyonluk getirmek çok güzel ve çok önemli. Çok çalıştık. Çok güzel bir takım olduğumuzu düşünüyorum. İdarecimiz, antrenörümüz, seyircimiz; herkes bir bütün oldu. Kastamonu adına inşallah devamı gelir” ifadelerini kullandı.