Gazi’de Rus ruleti

  • Çifte şampiyonlukla yükseldiği 2. Lig’i de transit geçip 1. Lig’e yükselme planları suya düştükten sonra ekonomik krize saplanan GMG Kastamonuspor, kendisiyle aynı kaderi paylaşan Süper Lig görmüş Elazığspor’la bugün yenilenin içinden çıkılması çok zor duruma sürükleneceği “Bir zamanlar maziye bak” derbisinde karşı karşıya geliyor.
  • Düşme potasında yer alan ve buradan kurtulup ligde kalmanın mücadelesini veren iki köklü takımın Gazi Stadı’ndaki randevusu 13.00’te…

Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup’ta 25. Hafta maçları bugün oynanıyor. Son haftalarda yaşadığı puan kayıplarıyla düşme hattına demir atan temsilcimiz GMG Kastamonuspor, bugün kendisi gibi düşme potasında yer alan Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek. Gazi Stadı’nda oynanacak olan karşılaşma saat 13.00’te başlayacak.

Ligin ikinci devresinde oynadığı 5 karşılaşmada 2 beraberlik, 4 yenilgi alan GMG Kastamonuspor, düşme hattından kurtulabilmek için kendisi için hedef maçlardan birisi olan karşılaşmada Elazığspor’u Kastamonu’dan eli boş göndermenin mücadelesini verecek.

Rakip Tetiş Yapı Elazığspor ise ligin ikinci yarısına Bayburt galibiyeti ile başlasa da ardından oynadığı 4 maçtan da yenilgiyle ayrılarak düşme potasında GMG kastamonuspor ve Kardemir Karabükspor’a arkadaş oldu!

Ligin ilk yarısında Elazığ’da oynanan karşılaşmayı Elazığspor 3-2 kazanmıştı.