Ginolu’ya hareket kazandıran tesis

Çatalzeytin Ginolu’da geçen yıl hizmet vermeye başlayan ve turizmdeki önemli potansiyellerimiz arasında yer alan bölgede önemli bir eksikliği gideren Zeytin Beach Clup Cafe Restaurant, bayram süresince de açık olacak.

 

İşletme sahipleri İnci – Gökhan Yılmaz çifti, tesis ve çalışmalarıyla ilgili şunları söylediler:

“Karadeniz Bölgemizin şirin ilçesi Çatalzeytin’de bulunan Ginolu Koyu’na yöreye yakışır ve hak ettiği bir tesisi yaparak kavuşturduk. İşletmemize gelen ziyaretçilerimize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışanlarımız ile birlikte mücadele veriyoruz. Bizim tek handikabımız  yaz mevsiminin kısa olması. Bu da bizleri olumsuz yönde etkiliyor. Buna rağmen büyük cesaret ve özveri ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı hem Cafe ve Restaurant hizmeti vererek hem de denizden faydalanmalarını sağlayarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

İşletmemizde sıcak ve soğuk içecek servisi, zengin menü aperatifler, akşamları canlı müzik ile ve güler yüz eğlenceli bir ortamda gelen misafirlerimize tatilin tadını en iyi şekilde çıkaracakları bir adres olarak hizmetimizi alanında uzman personelimizle veriyoruz.  Pandemi süreci nedeniyle de sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına da riayet ederek büyük önem gösteriyor, dikkat ediyoruz.

Çatalzeytin Belediye Başkanımız Ahmet Demir de desteklerini esirgemiyorlar. Başkanımızın da destekleri ile tesisimiz daha güzel hizmetler vermeye devam ediyor. Tesisimizin en iyi hizmeti vermesinde emek ve katkıları olan başta Başkanımız olmak üzere tüm emeği ve katkısı geçenlere de teşekkür ediyoruz. Çatalzeytin’in de gururu olan bir tesisi kazandırmanın büyük onur ve heyecanını yaşıyoruz. Tesisimizde düğün, nikâh, nişan, kına ve diğer organizasyonları ve her çeşit etkinliği de yapabiliyoruz.” Cengiz MUHZİROĞLU