“Hedefimiz 1.Lig”

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, TFF’nin Play-Off kararını değerlendirdi. Aygün, “Bu adaletli kararından dolayı da TFF yönetimine teşekkür ediyorum. Şimdi GMG Kastamonuspor Kulübü olarak, Play-Off’larda en iyi şekilde mücadele ederek şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, TFF’nin 2 ve 3.Lig’lerde aldığı Play-Off kararı sonrası açıklamalarda bulundu.

Enes Aygün’ün açıklamaları şöyle:

“Öncelikle Play-Off tüm Kastamonu şehrine ve hemşerilerimize hayırlı olsun. Sürecin en başından itibaren Play-Off ile ligin tamamlanması gerektiğini ifade etmiştik. TFF’de bugün o yönde bir karar aldı. Bu adaletli kararından dolayı da TFF yönetimine teşekkür ediyorum. Takımımız sezon başından itibaren büyük bir emek vererek bu noktalara geldi. Verilen emeklerin zayi olmaması gerekiyordu. Öyle de oldu. Şimdi GMG Kastamonuspor Kulübü olarak, Play-Off’larda en iyi şekilde mücadele ederek şampiyon olmak istiyoruz. Yönetimimizin, teknik heyetimizin ve futbolcularımızın inancı tamdır. Bunu başarabilecek güce ve inanca sahip olduğumuza yürekten inanıyorum. Play- Off kararının tekrardan Türk Futbolu için hayırlı olmasını diliyor, bir üst lige yükselen Bandırmaspor’u ve Samsunspor’u da bu vesileyle tebrik ediyorum.”