“Hiçbir rakipten çekinmiyoruz”

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta ilimizi temsil eden Özel İdare KHS’de sezonun ikinci yarısının hazırlıkları sürüyor. Pazar günü Yeni Amasyaspor’u konuk ederek ikinci devrenin ilk maçına çıkacak olan Özel İdare KHS’de teknik direktör Sedat Kalaycı, “Hiç bir rakipten çekinmiyoruz. Elimizdeki imkanlar dahilinde en iyisini ortaya koymak istiyoruz” dedi.
Kastamonu’da Amasya maçlarının önemine de dikkat çeken Sedat Kalaycı, “3.Lig’deki temsilcimiz Kastamonuspor 1966 bu hafta deplasmanda olduğu için, Amasya maçına ilginin fazla olacağını düşünüyorum. Amasya maçları Kastamonu’da her zaman önemlidir. O yüzden herkesi de maça bekliyoruz. Yeni Amasyaspor’un da taraftarları da gelecektir. Ev sahibi takım olduğumuzun belli olması bizim için önemli. Elimizden gelen imkanlar dahilinde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hiçbir rakipten de çekinmiyoruz. Hiçbir maç da zor değil, bunu kolaylaştıracak da bizleriz. İnşallah iyi oynayıp, galip gelerek ikinci devreye iyi başlamak istiyoruz” diye konuştu.
Antalya kampının çok verimli geçtiğini de söyleyen Kalaycı, “Antalya’daki iklim ve saha şartları her bakımdan iyiydi. Sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yaparak hazırlandık. İki tane hazırlık maçı oynadık. Bizim için gayet verimli geçti” ifadelerini kullandı.
Devre arasında kadroya dahil ettikleri isimler hakkında da konuşan Sedat Kalaycı, “Bulancakspor’dan kaleci Murat Ayaz’ı aldık. Tahir Horuz’u kadromuza kattık. Stoper mevkiine Özcan’ı aldık, daha önce bizim takımımızda oynamıştı. Kaleci Mahmut’u aldık ve yarından itibaren takıma katılarak çalışmalara başlayacak. İmkanlar dahilinde tecrübeli ve daha çok maç başı ücretlere oynayacak arkadaşları takıma kattık” dedi.