“KSK'ya yakışan isimleri kadromuza kattık”

Kastamonuspor 1966 Futbol Şube Sorumlusu Özhan Arslan, devre arasında eksiklik hissettikleri bölgelere nokta transferler gerçekleştirdiklerini söyledi.
Güçlü bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Özhan Arslan, “Transferlerimizi takımımızdan ayrılan oyuncuların mevkilerine göre gerçekleştirdik. Sakatlığı süren Günay Şakar’ın yerine Halil Çelik’i, disiplinsiz davranışları nedeniyle yollarımızı ayırdığımız stoper Taner Arı ve kaleci Eray Çalışkan’ın yerine ise Yusuf Orhan ile Ömer Can’ı kadromuza kattık. Önceki gün karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesh ettiğimiz Uğur Ayhan’ın yerine de Kayseri Erciyesspor’dan Taner Yalçın’ı takımımıza kazandırdık” dedi.
Transferleri bir ekip çalışması sonucunda gerçekleştirdiklerini de söyleyen Özhan Arslan, “Bu transferlerimizi teknik direktörümüz Ahmet Duman’ın raporu doğrultusunda gerçekleştirdik. Yardımcı hocalarımız Seyfullah Konyalı, Coşkun Arslan ve kaleci antrenörümüz Serkan Erbay, devre arasındaki transfer çalışmalarımızda önemli katkılar sundu. Güzel bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Titiz bir çalışma sonrasında Kastamonuspor ismine yakışır isimleri kadromuza dahil ettik” diye konuştu.
Tek düşüncelerinin bundan sonra sadece 2.Lig olduğunu da söyleyen Özhan Arslan, “Ligin ikinci yarısına daha güçlü bir kadro ile merhaba dedik. Bizim artık tek düşüncemiz 2.Lig’e yükselmektir. Yaptığımız transferlerle ve mevcut kadromuzla biz 2.Lig’deki kadromuzu da şekillendirmeye başladık” şeklinde konuştu.