“İktidar vekilleri gelsin de pazardaki fiyatlara baksın”

  • İYİ Parti adayı İlhan Engin, dün Salı pazarında yaptığı ziyarette yaptığı açıklamada, “İktidar partisinin milletvekilleri başarı arıyorlarsa, gelsinler pazardaki fiyatlara baksınlar. Tarım ülkesi Türkiye’yi bu hale getirmek gerçekten büyük başarı”

 

 

İYİ Parti milletvekili adayı İlhan Engin, seçim çalışmalarında tempoyu artırdı. Salı pazarında ziyaretlerde bulunan İlhan Engin, öğleden sonra ise Yol-İş 1 ve 2 No’lu Sendikalarını ve Karayolları Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Salı pazarı ziyaretinde açıklamalarda bulunan Engin, ‘’Pazar cep yakıyor. İktidar partisinin milletvekilleri başarı arıyorlarsa, gelsinler pazardaki bu fiyatlara baksınlar. Tarım ülkesi Türkiye’yi bu hale getirmek gerçekten büyük başarı.’’ dedi.

Ziyaretlerinin pazarcı esnafının yüzünü güldürdüğünü belirten İlhan Engin, “İktidarımızla birlikte pazarcı esnafımızın yüzü daima gülecek. Herkes gibi onlar da İYİ Parti iktidarını bekliyorlar. Allah’a şükürler olsun, gittiğimiz her yerde olduğu gibi burada da bize yoğun bir ilgi gösterildi. Bu teveccüh, İYİ Parti iktidarını milletimizin nasıl arzuladığının göstergesidir” diye konuştu.

24 Haziran seçimlerinin Türkiye için büyük bir şans olduğunu vurgulayan Engin, “Aslında mevcut iktidardan kurtulmak için 24 Haziran büyük şans oldu. Erken seçim, iyi yönetimi hak eden vatandaşımızın da mevcut iktidardan kurtuluşu olacak. Esnafından sade vatandaşına, emeklisinden köylüsüne kadar tüm insanlar ortak sıkıntılarını dile getiriyor, bizler de çözüm önerilerimizi kendilerine aktarıyoruz. Saha çalışmalarımızda çok iyi geri dönüşler var. Bu tablo milletimizin ve Kastamonu’nun AKP’den bıktığını da kanıtlıyor. İktidar partisine büyük destek vermesine rağmen ne AKP Hükümeti ne de AKP Kastamonu milletvekilleri Kastamonu’nun elinden tutmadı. Sadece boş nutuklarla Kastamonu’yu oyaladılar. Biz Kastamonu halkının elinden tutacağız. Uzattığımız eli geri çevirmeyen ilimizin güzel insanları için gecemizi gündüzümüze katarak çalışağız. Allah’ın izniyle İYİ Parti hedeflerini tutturarak çoğunluğu elde edecek ve TBMM’de iyi bir temsil heyetine kavuşacak” dedi.