İlk etap tamam

Kastamonuspor 1966’da devre arası hazırlık döneminin Kastamonu’da gerçekleşen ilk etap kampı bugün sabah yapılacak antrenmanın ardından sona erecek.

Ligde ilk devre maçlarının tamamlanmasının ardından 23 Aralık itibariyle devre arası hazırlıklarına start veren kırmızı siyahlılar, bugün sabah İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla Kastamonu etabını noktalayacak. Kırmızı siyahlılar bu süre içerisinde genel olarak günde çift antrenman programıyla hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktör Kemal Kılıç yönetiminde az ama öz bir kadroyla hazırlıklarını sürdüren Kastamonuspor 1966, iki günlük yılbaşı tatili sonrasında 2 Ocak Salı günü Antalya Titanic Otel’de başlayacak ikinci etap kamp çalışmalarıyla yeniden top başı yapacak. Antalya kampı ise 12 Ocak tarihine kadar sürecek.

3 HAZIRLIK MAÇI PLANLANIYOR

Kastamonuspor 1966’nın Antalya kampında 3 hazırlık maçı planlıyor. İlk hazırlık maçını 5 Ocak’ta 2.Lig Beyaz Grup ekibi Altay ile oynanacak olan Kastamonuspor 1966, ikinci hazırlık maçında ise 8 Ocak’ta yine 2.Lig Beyaz Grup’tan Sakaryaspor ile karşılaşacak. Kastamonuspor 1966’nın 11 Ocak’taki üçüncü ve son hazırlık maçındaki rakibi ise henüz netlik kazanmadı.

8 İSİMLE YOLLAR AYRILDI

Kastamonuspor 1966’da teknik patron Kemal Kılıç’ın raporu doğrultusunda Cengiz Biçer, Çağrı Bülbül, Erkan Sekman, Muammer Erdoğdu, Murat Kalkan, Okan Yıldız ile yollar ayrılırken, Faruk Öcal ve Tayyib Kanarya ise başka kulüplere transfer oldu. Öte yandan stoper Oğuz Özden ise yönetim tarafından kadro dışı bırakıldığı için hazırlık kampına katılamamıştı.

2 YENİ İSİM ANTALYA KAMPINA DAHİL OLACAK

Kastamonuspor 1966’da teknik heyetin raporuyla transfer görüşmesi yapılan ve sözleşme imzalanan Karşıyaka’nın golcüsü Can Erdem ve Elazığspor’un solbeki Onur Güney ise Antalya kampıyla birlikte hazırlıklara başlayacaklar.