Karadeniz’e Özelİdare’de brifing

Vali Vekili Yaşar Karadeniz, Kastamonu İl Özel İdaresini ziyaret ederek, Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan’dan brifing aldı.
Vali Yaşar Karadeniz, Kastamonu İl Özel İdaresini ziyaret ederek, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi, birim müdürleri ve özel idare personeli ile biraraya geldi.
İl Özel İdaresi toplantı salonun da yapılan sunum öncesinde Vali Karadeniz’e,  Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan tarafından Kastamonu haritası üzerinde köy yolları ve genel coğrafya hakkında bilgi verildi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ta hir  Zafer Karahasan, ValiYaşarKaradeniz’e İl Özel İdaresi’nin gayrimenkul envanteri, 2017 yıl ıbütçesi ve bütçe dağılımı, yol ağı, yıllara göre yol envanter durumu, grup köy yolları ile ilgili yapılan teknik çalışmalar, 2016 yılı programı, köy yolları envanteri, 2016 yılı yol ve ulaşım hizmetleri program durumu, 2016 yılı içmesuyu, kanalizasyon ve atık su arıtma envanteri durumları, paydaş kuruluşlar ile ilgili yatırımları hakkında bilgiler verdi.
HükümetKonağı’nın fiziki yapısının gerçekleşme oranının yüzde 78 oranına ulaştığını ifade eden Genel Sekreter Karahasan, ayrıca KÖYDES çalışmaları, Ilgaz Dağı YurdunTepe Kayak Tesisi ve ivedilikle bitirilmesi gereken projeler hakkında brifing verdi.