Kasapoğlu’nu ağırlıyoruz

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, bazı temaslarda bulunmak için bugün ilimizde olacak. Bakan Kasapoğlu, Valilik ziyareti sonrasında Kastamonu Üniversitesi Spor Kompleksi, Hasan Doğan Spor Kompleksi, Gençlik Merkezi ve MİEM’de bazı ziyaretlerde bulunacak.

AK Parti İl Başkanı Ünlü:
“Bakan Kasapoğlu müjdelerle geliyor”

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, bugün ilimize gelecek olan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun müjdeler vereceğini söyledi.

İl Başkanı Doğan Ünlü, ziyaret öncesi yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bakanımız, şehrimizi ziyaret ederek yatırımların müjdesini verecek. Bu kapsamda Sayın Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, saat 11.00 gibi şehrimizde olacak. İlk olarak Valiliğimizi ziyaret edecek, ardından Belediye’yi ziyaret edecek. Daha sonra AK Parti İl Başkanlığımıza ziyaret ederek burada teşkilat mensuplarıyla bir araya gelecek. Son olarak Sayın Bakanımız Kastamonu Üniversitesi’ni ziyaret edecekler. Ardından Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yatırımı devam eden projeleri yerinde ziyaret edecek. Hasan Doğan Spor Kompleksi, MİEM, Kapalı Spor Salonu gibi yatırımların devam ettiği yerleri ziyaret edeceğiz. Sayın Bakanımız, ziyaretinde şehrimiz için yeni yatırım müjdeleri de verecek. Ardından Sayın Bakanımız, bu ziyaret ve incelemelerle birlikte Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda ilimize yapılacak yeni yatırımların imza törenine katılacaklar. Burada ilimize yeni yapılacak yatırımların protokolünü imzalayacaklar. Bakanlığımızın ilimizle ilgili yeni yatırımları hız kesmeden bundan sonrada devam edecek. Bakanlığımız tarafından ilimize yapılan yatırımların kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, milletvekillerimiz Sayın Hakkı Köylü ve Sayın Metin Çelik’e, emeği geçen herkese ilimize vermiş olduğu destek ve yeni yatırımlar için teşekkür ediyoruz”