“Kastamonulular KSK’ya sahip çıkacaktır”

  • GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kastamonu Valiliği tarafından GMG Kastamonuspor adına başlatılan yardım kampanyası ile ilgili olarak: “Sayın Valimizin başlattığı kampanyaya lütfen ama lütfen herkes önem versin. Manevi anlamda çok önemli bir kampanya” şeklinde konuştu.

    Cengiz Aygün, Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı ile Bursa Dernekler Federasyonu’nun ziyareti sırasında gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

    Bursa Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Tiftik’in ‘abi’ vurgusu üzerine konuşan Cengiz Aygün: “Ben nacizane Kastamonu çocuğuyum. Abilik öyle tek başına olacak birşey değil. Değerli kardeşleri insanın olursa abilik olur, onun dışında olmaz” dedi.

    Cengiz Aygün, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz ancak bir ve beraber olursak işte o zaman birşeyler yapabiliriz. Allah hepinizden razı olsun. Sayın Valimizin başlattığı kampanyaya lütfen ama lütfen herkes önem versin. Burada önemli olan oradan gelecek herhangi bir para falan değil, ben bütün Türkiye’ye Kastamonu halkının, bir dinamiğine, Kastamonuspor’una nasıl sahip çıkıldığının bu kampanya ile görülmesini arzu ediyorum. Bütün Kastamonu’nun, bütün Türkiye’nin bunu duymasını istiyorum. Bu kampanya gerçekten de çok önemli. Bütün Kastamonuluların, ben Kastamonu’nun güzel insanlarına ve çok sevdiğim kardeşlerime söylüyorum. Yoksa Kastamonu iş adamlarına falan söylemiyorum. Her seferinde söylüyorum, onlardan da birşey gelmeyeceğini biliyorum. Kastamonu halkının Kastamonuspor’a sahip çıkacağına inanıyorum. Manevi anlamda çok önemli, bugüne kadar gelen mesajlar da beni çok mutlu ediyorum. Kampanya ile ilgili paralar tamamen Valilik hesabında toplanıyor. Sonunda da yine Valimiz ve heyetle toplanıp neler yapacağımıza karar vereceğiz. Halkımız biraz daha bu kampanyaya sıcak baksın.”