Belediyespor’a Solmaz Yol desteği

Hentboldaki temsilcimiz Kastamonu Belediyespor’a Solmaz Yol İnşaat’tan destek geldi. Belediyespor Kulüp Başkanı Bülent Bıyıklı ile Solmaz Yol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Solmaz; Belediyespor kulüp binasında bir araya gelerek sponsorluk anlaşmasını resmiyete kavuşturdu.

Belediyespor Başkanı Bülent Bıyıklı, Özcan Solmaz’a üzerinde isminin yazılı olduğu Belediyespor formasını takdim etti. Gelecek sezon Avrupa Kupaları, Hentbol Kadınlar Süper Ligi ve Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan Belediyespor, formasında Solmaz Yol’u taşıyacak.

Söz konusu sponsorluk anlaşmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Solmaz Yol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Solmaz, “Bu fırsatı bize tanıdığı için Kulüp Başkanımız Bülent Bıyıklı’ya çok teşekkür ediyorum. Ben Kastamonulu değilim ama yıllardır bu topraklara emek ve hizmet veren bir insanım. 15 yıldır Kastamonu’dayım, üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Her zaman başkanımızın ve kulübümüzün yanındayız” dedi.

Sponsorluk anlaşmasının bir başlangıç olduğunu ifade eden Solmaz; “Bu bizim ilk sponsorluk anlaşmamız. Değerli başkanlarımız olduğu sürece biz sponsorluğu uzun vadeli düşünüyoruz. Bu bir başlangıç diyelim. Sponsorluk anlaşmamız Kastamonu’ya hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Bülent Bıyıklı ise yaptığı konuşmada, Solmaz Yol İnşaat’a ve Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Solmaz’a teşekkürlerini iletti. Kastamonu’nun kendine yetecek bir şehir olduğunu söyleyen Bıyıklı, farklı sponsorluk görüşmelerinin ise devam ettiğini belirtti.

Bülent Bıyıklı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Solmaz Yol İnşaat ile anlaşmamız forma sponsorluğu anlaşması. Maçlarımızı oynadığımız salonda da kendilerinin bir reklam yeri olacak. Özcan Bey ile bir aydır sponsorluk görüşmelerimiz sürüyordu, bugün olumlu bir şekilde nihayete erdi. Farklı sponsorluk görüşmelerimiz de devam ediyor. Bu sezon ilk kez dönüş yapan, teşekkür ederek dönüş yapan firma Solmaz Yol İnşaat, Özcan bey oldular. İlk destek Özcan Bey’den geldi. Bunları hiçbir zaman unutmayacağız. Ciddi bir rakamla sponsor oldular; Özcan Bey’e, şirketine, şirket çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Bu seneki hedefimiz yine Türkiye şampiyonluğunu ve Türkiye Kupası’nı almak. Avrupa’da da final oynamak istiyoruz. Bunun için de çok güçlü olmamız gerekiyor. Biz şehir olarak birbirimize yetecek güçteyiz. Bunu söylerken ilimiz iş insanlarına güvenerek söylüyoruz. Biz şehir olarak hem futbol takımına hem hentbol takımına yeteriz.”