Kastamonuspor yönetiminden Erzincan çıkarması

Şampiyonluğa yürüyoruz”

Kastamonuspor 1966 yönetimi cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan 24 Erzincanspor maçında tam kadro olarak takımın yanında yer alacak.

Kulüp Başkanı Mahir Altıkulaç, iç sahada oynayacakları karşılaşmalarda ise kırmızı siyahlı taraftarların desteğini beklediklerini kaydetti.

Erzincanspor ve Manavgatspor karşılaşmalarını kazanarak şampiyonluk hedeflerine ilerleyeceklerini söyleyen Mahir Altıkulaç, “Çorum Belediyespor maçını galibiyetle tamamlayıp önemli bir avantaj elde ettik. Kastamonu’yu yıllardır özlemini çektiği 2.Lig’e taşımak için önümüzde kolay gözüken ama oldukça zorlu geçecek bir süreç var. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Erzincanspor maçını da kazanarak hedefimize bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Daha sonra Manavgatspor’la deplasmanda erteleme maçına çıkacağız. Bu maçtanda 3 puanla ayrılarak şampiyonluk yürüyüşümüzü devam ettirmeliyiz. Son toplantımızda aldığımız karar çerçevesinde tüm yönetim kurulu üyeleri olarak deplasman maçlarında takımımızın yanında olacağız. Gazi Stadı’nda oynayacağımız karşılaşmalarımızda da taraftarlarımızdan takımımızı yalnız bırakmamalarını, desteklerini sürdürmelerini bekliyor ve istiyoruz” diye konuştu.