KAZANMAYA MAHKUMSUN

  • GMG Kastamonuspor, yarın, ligde kalmak istiyorsa mutlaka kazanması gereken bir maça çıkıyor.

Kırmızı-siyahlılar, düşme hattındaki öncelikli rakiplerinden Mamak FK’yi’ ağırlayacak. Kazanılacak galibiyet Kastamonuspor’a 3 puandan çok ötesinde, rakip kaybedeceği ve ikili averajda da üstünlük sağlayacağı için 7 puanlık kazanım sağlayacak.

 

Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup’ta 23. Hafta karşılaşmaları Pazar günü oynanacak. Temsilcimiz GMG Kastamonuspor, Gazi Stadı’nda Başkent ekibi Mamak FK’yı konuk edecek. Karşılaşmanın başlama saati 13.00.

Düşme hattında bulunan GMG Kastamonuspor, Mamak FK maçını dipten çıkış olarak görüyor. Kırmızı siyahlılar, ilk yarı berabere kaldığı  Mamak FK karşısında alınacak bir galibiyette rakibini düşme hattına iterken, kendisini ise düşme potasının dışına atacak.

Artık puan kaybına tahammülü olmayan GMG Kastamonuspor’da eksik isim bulunmuyor. Bu sezon transfer yasağı nedeniyle dar bir kadro ile mücadele eden ve son iki haftadır da kart cezalısı futbolcular nedeniyle oyuncu değiştirmekte dahi zorluklar yaşayan kırmızı-siyahlılarda geçen hafta cezaları nedeniyle forma giyemeyen Metincan Cici ve Oğuzhan Doğan da bu maçta görev verilmesi durumunda sahada yer alabilecekler.