“Mali disiplini sağladık, projelere başlıyoruz”

  • Kuzeykent pazar alanına yaptığı ziyarette vatandaşlar ile sohbet eden Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, 2019 yılı içerisinde mali disiplini sağladıklarını belirterek, havaların ısınmasıyla birlikte projelerin bir bir başlayacağını söyledi.
  • Vidinlioğlu, “Ortak akıl ve yakaladığımız birliktelikle memleketimizi hak ettiği noktaya ulaştıracağımız inancındayım” dedi.

Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, eşi İlknur Vidinlioğlu’yla birlikte Kuzeykent pazar alanında incelemelerde bulundu, hem pazarcı esnafıyla hem de vatandaşlarla sohbet etti. Pazar yerinde sohbet ettiği hemşerileriyle Belediye’nin çalışmaları hakkında sohbet eden Başkan Vidinlioğlu, “2019 yılı içerisinde bir mali disiplin sağlamaya çalıştık. Bunu büyük ölçüde başardık. Eksiklikleri tespit ettik. Yaz ayı itibariyle çalışmalarımız hızlanacak. Ortak akıl ve yakaladığımız birliktelikle memleketimizi hak ettiği noktaya ulaştıracağımız inancındayım” dedi.

İyi bir fizibilite çalışması yaptıklarını vurgulayan Başkan Vidinlioğlu, “Pazar alanlarımızın daha tertipli olması adına da belirli çalışmalar yaptık. Bizim ekiplerimiz işinin ehli isimlerden oluşuyor. Önümüzdeki süreçte projelerimize bir bir start vereceğiz. Kastamonu’nun daha ileriye gitmesi ve ilimizdeki yaşam kalitesinin artması adına gerekenleri yapacağız. Bugün birkez daha gördüm ki vatandaşlarımız bizlere inanıyor ve güveniyor. Bizlerde bu güveni boşa çıkartmayacağız” ifadelerini kullandı.