O reklamın arkasında 3 Kastamonulu var

Türk Telekom’un Kastamonu’da çekilen süper reklamı için Esad Sivri, Emir İşeri ve İlker Uzuner’e teşekkürler…
Türk Telekom’un Kastamonu tanıtımına ağırlık veren ve büyük beğeni toplayan tanıtım filminin, üç Kastamonulunun çabalarıyla hazırlandığı ortaya çıktı.
“İnternetle Hayat Kolay” adlı sosyal sorumluluk projesinin tanıtım filminde, projeden çok Kastamonu’nun tanıtımı yapıldı. Aslen Kastamonulu olan Türk Telekom Genel Müdürlüğü Digital İletişim Müdürü Esad Sivri, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri’nin oğlu Türk Telekom Digital İletişim Uzmanı Emir İşeri ile Reklam Ajansı Sahibi İlker Uzuner’in çabalarıyla ve büyük bir ekibin çalışmasıyla hazırlanan tanıtım filmi, Kastamonuluların büyük beğenisini topladı.

İzbeli Çiftliği, Nasrullah Meydanı, Saylav Sokak, Kale ve Ticaret Borsası ile şehrimizdeki bazı işyerlerinde çekilen tanıtım filminde aralarında tanınan değerli hemşerilerimizin de olduğu Kastamonulular rol aldı. İnternetin sunduğu olanaklardan yeterince faydalanamayan kişilerin online dünya ile tanışmalarına öncülük etmek için “Habitat Yönetişim ve Kalkınma Derneği ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliği ile İnternetle Hayat Kolay” projesini hayata geçiren Türk Telekom, projeyle birlikte Kastamonu’nun da yer aldığı kalkınmada öncelikli illerde 35 yaş üstü, öncelikli kadın yetişkinleri internet okuryazarlığı eğitimleri ile online dünya ile tanıştırıyor. Ağırlıklı olarak internet ortamı için “viral” olarak hazırlanan tanıtım filmine Türk Telekom’un facebook sayfasından ulaşılabiliyor. KGC