“Puan farkını açmak istiyoruz”

Kastamonuspor 1966’da teknik direktör Ahmet Duman, hafta sonu oynanacak Beylerbeyi maçı öncesinde yaptığı değerlendirmede, üç puanlık farkı daha da açmak yada korumak için sahaya çıkacaklarını söyledi.
Beylerbeyi’nin kendi sahasındaki istikrarı bildiklerini söyleyen teknik direktör Ahmet Duman, “Beylerbeyispor’un kendi sahasındaki istikrarı ortada. Ancak biz seyirmizin de desteği ile maçı kazanacağız” dedi.
İstanbul’daki Kastamonulular’ın maça olan ilgisinin oldukça fazla olacağını beklediklerini söyleyen Ahmet Duman, “İstanbul’daki maçta Kastamonular’ın ciddi bir seyirci desteğinin olacağını biliyoruz. Biz geçen haftaki galibiyetten sonra ikinci sıradaki takımla aramızda oluşan üç puanlık farkı daha da arttırmak ya da korumak için bu maçı kazanmamız gerekiyor. İçerde veya dışarda oynadığımız maçlardaki tek hedefimiz galibiyet için oynamak. Beylerbeyi maçını da seyirci desteği ile kazanmak istiyoruz. Moralimiz iyi durumda. Sadece sarı kart sınırında olan oyuncularımız var. Bunlarla ilgili biraz tedirginliğimiz var. Bunun dışında bir eksiğimiz yok. Tam kadro maça çıkacağız. İnşallah galip döneriz” şeklinde konuştu.

5 oyuncu
kart sınırında
Beylerbeyi maçı öncesinde Kastamonuspor 1966’da 5 futbolcu sarı kart sınırında bulunuyor. Kırmızı siyahlılarda Taner Arı, Uğur Yanıkdemir, Yaşar Çetin, Osman Alptekin ve Batuhan Er, bundan sonraki maçlarda sarı kart gördükleri takdirde bir maç cezalı duruma düşecek.