Taraftardan çiğ köfte ziyafeti

Çatalca maçı öncesinde moraller zirvede

12670313_746312005401047_5365837009543786824_nKastamonuspor Taraftarlar Derneği, geleneği bozmayarak Kastamonuspor 1966’lı futbolculara çig köfte partisi düzenledi.

MMB Çiğ Köfte’nin sponsorluğunda önceki akşam İsmail Dikmenli Spor Tesisi’nde gerçekleştirilen çiğ köfte partisine, kırmızı siyahlı yönetimden Metehan Babaş, Özhan Arslan ve İhsan Özbay’ın yanı sıra teknik heyet ve futbolcular da tam kadro katıldı.

Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı, tribün liderleri Necdet Çiftçi, Oğuz Çiftçi ve Oğuzhan Salacı’nın yanı sıra çok sayıda taraftarın katıldığı etkinlikte canlı müzik eşliğinde hazırlanan çiğ köfte ile futbolcular güzel bir ziyafet çekti.

MMB Çiğ Köfte sahipleri Mustafa Özsoy ve Burak Doğan’a teşekkür eden Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı geleneksel hale getirdikleri bu eğlenceyle hem futbolculara moral vermek istediklerini, hemde taraftar ve kulüp arasındaki bağları güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Geceye eksiksiz katılan teknik heyet ve futbolculara teşekkür ettiklerini belirten Hüseyin Yazıcı, sezon sonunda şampiyonluk kutlamasında tekrar buluşacaklarına inandığını kaydetti. Gecede Cix Organizasyon’da kırmızı siyahlılara müzik ziyafeti sundu.