“Taraftarımız bize güvensin”

  • GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, “MHK’nin art niyetli bir karar almadığını, hem hakemin hem de Ankara Demirspor’un teknik direktörü Bahattin Güneş’in Trabzonlu olmasından dolayı böyle bir değişikliğe gittiğini düşünüyoruz. Taraftarımızdan istediğimiz sakin olmaları ve bize güvenmeleridir” dedi.

 

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, Merkez Hakem Komitesi’nin (MHK) 20 Temmuz Pazartesi günü Antalya’da oynanacak olan Play-Off maçları öncesi yaptığı hakem değişikliğini art niyetli bir karar olarak değerlendirmediklerini söyledi.

Kastamonu halkından sağduyuyu elden bırakmamalarını isteyen Enes Aygün, “MHK’nin art niyetli bir karar almadığını, hem hakemin hem de Ankara Demirspor’un teknik direktörü Bahattin Güneş’in Trabzonlu olmasından dolayı böyle bir değişikliğe gittiğini düşünüyoruz” dedi.

“BİZE GÜVENİN”

Konunun takipçisi olduklarını ve TFF yetkilileri ile görüşmeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Aygün, “Takımımızın haklarını kimsenin gasp etmesine izin vermeyeceğimizi ve konunun takipçisi olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Taraftarımızdan istediğimiz sakin olmaları ve bize güvenmeleridir” diye konuştu.

“PLAY-OFF MAÇLARINA KİLİTLENDİK”

Takımın şuanda Antalya’da olduğunu ve şampiyonluğa kilitlendiğini ifade eden Aygün, “GMG Kastamonuspor olarak şuanda Play-Off maçlarına kilitlenmiş durumdayız. Play-Off’larda en iyi şekilde mücadele ederek şampiyon olmak istiyoruz. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza inancımız tamdır. Bunu başarabilecek güce ve inanca sahip olduğumuza yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.