Tomruk nakliyesi için Boyabat’a giden Taşköprülü Hasan Yıldırım, kamyonuna yüklediği tomrukların altında kalarak hayatını kaybetti.
![TAŞKÖPRÜ'DEN BOYABAT'A TOMRUK YÜKLEME GİDEN HASAN YILDIRIM, TOMRUKLARIN ALTINDA KALARAK HAYATINI KAYBETTİ. (EMRE YILMAZ/KASTAMONU-İHA)](https://www.kastamonugazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2017/04/AW046510_01-300x218.jpg)
Edinilen bilgiye göre, Taşköprü Emerce köyünde ikamet eden Hasan Yıldırım (36), Sinop’un Boyabat ilçesine tomruk yüklemek için gitti. Kamyona yükledikleri tomrukların üzerine devrilmesi sonucu Yıldırım, olay yerinde hayatını kaybetti. Evli ve üç çocuk babası Hasan Yıldırım, Taşköprü’ye getirilerek köyünde toprağa verilecek. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. İHA