Teknik Direktör Yıldırım: “Yolun sonu da inşallah güzel olur”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Kahramanmaraşspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada, “Kazandık çok şükür.  İnşallah kazanmaya da devam edeceğiz. Bir alışkanlık edindik” dedi.

Oyun anlamında çok birşey söyleyemeyeceğini aktaran Ahmet Yıldırım, “Mücadele anlamında, gidebildiği her yere kadar gitti herkes, gücünün yettiği kadar. Hazır olmadığımız için, özellikle sonradan gelenler için rakip bu tür sıkıntılar yaşatıyor size. Ama baktığınız zaman 85. dakikada kafa ile kaçırdıkları bir pozisyonları var. Top onlarda gibi gözüküyor. Ama bu tür maçlarda kazanmak her şeyden önemli. Ve kazandık çok şükür.  İnşallah kazanmaya da devam edeceğiz. Bir alışkanlık edindik. Şu anda gözüken, ilk 5’in içerisindeyiz. Yolun sonu da inşallah güzel olur” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl kaçırdıkları şansı bu yıl yakalamak istediklerini de söyleyen Yıldırım, “Geçen sene kaçırdığımızı bu sene yakalarız. Farkında olmadan iyi bir takım kuruldu; iyi bir ortam var, iyi arkadaşlıklar var ve iyi bir aile ortamı kurmaya çalışıyoruz. Bu galibiyet de bizi pekiştiriyor. Artık bu saatten sonra bu hedefin içersindeyiz. Aşağıda tuttuğumuz hedeflerimiz bir anda yükseldi. Oyuncularımız da, takımımız da bunu hak ediyor. Böyle de devam etmeye çalışacağız” dedi.