Burcu Tektaş’ın kitabı “İhtiras” çıktı

1990 yılında Kastamonu’da doğan ve tüm öğrenim hayatını Kastamonu’da tamamlayan Burcu Tektaş’ın kaleme aldığı “İhtiras” isimli romanı çıktı.

Herkesin dünyaya gelirken eş değer doğmadığını, hayatın herkese eşdeğer güzellikler sunmadığını belirten Burcu Tektaş, kitabının içeriği ile ilgili, “Kimisi bu yaşam serüveninde basamak olup -1’le, kimisi de dikenler arasından şans eseri doğarak bir gül fidanı olup 1-0’la karşımıza çıkmaktadır. İşte tamda bu noktada romanımızın başkahramanı Melis karakteri ortaya çıkmakta. İhtirasımızın başkahramanı Melis günümüz toplumunda flört ilişkilerini, günümüz aile parçalanması akabinde ortaya çıkmış yozlaşmaları ve hemcinslerinin kıskançlıktan doğan bedellerini bütün olarak yaşamış genç bir kadın hikâyesiyle bazen cızırtılı, bazen çatallaşmış, bazen de kahkahalarının renk cümbüşlerini duyabileceğiniz biraz hazin biraz hüzün kokan bir öyküsüyle size misafirperverliğini beyan ediyor” dedi.

Burcu Tektaş’ın kitabının satış noktaları, D&R, kitapyurdu.com, bkmkitap.com, insancilkitap.com, babil, idefix.com ve tüm internet kitapçılarından bulunabiliyor.