Ticaret Borsası’ndan öğrencilere bot yardımı

Kastamonu Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulundu.

Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, “Öğrencilerimizin kış boyunca mağdur olmayacakları şekilde 625 adet bot  alınmıştır. Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda Kastamonunun il ve ilçe köylerinde  bulunan İlk/Orta okullarda ihtiyaç sahibi öğrenciler tespit edilerek, Başkan Yardımcımız Ömer Yüksel ve Genel Sekreter Yardımcımız Recep Selim Maden tarafından öğrencilere bizzat teslim edildi” dedi.

Ders yılı içerisinde öğrencilere ihtiyaç duyabilecekleri her konuda yardımcı olmaya gayret ettiklerini belirten İşeri, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizim sevgili öğrencilerimizden tek isteğimiz derslerine çok çalışmaları ve hayalini kurdukları tüm başarılara ulaşmalarıdır. Türkiye’yi, büyük ve güçlü bir ülke olarak yarınlara taşıyacak olan genç nesiller öğrencilerimizdir” diye konuştu.