Tumanna Yatak da hedef uluslararası pazar

Huzuroğlu ailesi, Türkiye’nin en donanımlı ve modern yatak fabrikalarından birisini Kastamonu’ya kazandırdı.

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) hayat bulan ve toplam 4 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulan “Tumanna Yatak” adlı tesis son teknoloji üretim hattına sahip.

Bünyesinde 30 çalışan bulunduran tesis Karadeniz Bölgesi’nin yanı sıra İç Anadolu Bölgesi’ndeki bayilere de hizmet sunmaya başladı. Firmanın yeni hedefi, Türkiye’nin yanı sıra uluslararası pazarda da boy göstererek “huzurlu bi uyku” deneyimini tüm dünyaya yaymak.

Firma yetkilisi Salim Huzuroğlu, yaptığı bilgilendirmede şu cümleleri kullandı:

“1977 yılında ‘temelden çatıya’ sloganıyla çıktığımız yolda, saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini 40 yılı aşkın deneyimiyle birleştirerek sağlam adımlarla ilerleyen Huzuroğlu adlı firmamız, ülkemize değer katan yeni yatırımlar yaparak faaliyet alanlarını genişletiyor. Müşterilerine her zaman en iyi, en kaliteli, en uygun ürün ve hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız, başarısının sırrı olan ahlaki değer ve sorumluluklarından ödün vermeden her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Türkiye’nin en donanımlı ve modern yatak fabrikalarından birini şehrimize kazandıran Huzuroğlu, uzun yıllardır içinde olduğu sektördeki üstün uzmanlığını ve köklü deneyimini yansıttığı yatak, baza ve başlıklarıyla huzurlu bir uyku deneyimi vaat ediyor. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, güvenilir marka olmanın gerekliliklerinden ödün vermeden, üstün kaliteli ürünleri kusursuz hizmet ve en uygun maliyetle sunmayı misyon edinen firmamız, temelini oluşturan kalite, istikrar ve güven ilkeleri ışığında sektörde öncü olmayı amaç ediniyor. Tüm kaynaklarını mükemmelliğe ulaşmak için kullanarak yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Huzuroğlu, farklı sektörlere yatırımlar yaparak ekonomik gelişme ve istihdama katkı sağlıyor. Kastamonu’nun en eski isimlerinden biri olan TUMANNA ismiyle markalaşarak faaliyete başlayan fabrikamız toplam 4 bin m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Son teknoloji üretim hattına sahip modern üretim tesisinde 30 personel istihdam edilmektedir. Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerindeki bayilerine hizmet sunmaya başlayan Tumanna Yatak, ilerleyen dönemde hem tüm Türkiye hem de uluslararası pazarda boy göstererek ‘huzurlu bi uyku’ deneyimini tüm dünyaya yaymayı hedefliyor.” (HABER MERKEZİ)