Türk polisi 176 yaşında

Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü yurt genelinde olduğu gibi Kastamonu’da da koronavirüs gölgesinde kutlandı.

İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıldönümü vesilesiyle Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki törene Kastamonu İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’nin yanı sıra İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve teşkilat mensupları katıldı. Program, şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından sona erdi.

VALİ ÇAKIR’A ZİYARET

İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, Vali Avni Çakır’ı da makamında ziyaret etti. Denizci’ye Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ömer Sülün ve emniyet personeli de eşlik etti.

“Bugün bizlere sunulan sağlık, huzur ve güven ortamının mimarları olan Emniyet teşkilatımızın gayreti, azmi, inancı  olduğu müddetçe başarılarıyla övünen güçlü millet-devlet  olmanın mutluluğunu yaşayacak, geleceğe güvenle bakacağız” diyen Vali Çakır, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıldönümünü kutladı.