Ünlü’den teşekkür mesajı

AK Parti’nin hafta sonu yapılan 7. Olağan Kongresi’nde yeniden il başkanlığı görevine seçilen Doğan Ünlü, bir teşekkür mesajı yayınladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere, kongreye katılan Genel Merkez yöneticilerine, Belediye Başkanı’na, siyasi parti ve STK temsilcileri ilepartililerine ve kutlamada bulunan, destek veren Kastamonululara teşekkür eden Ünlü, “Bundan sonra da her vatandaşımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Kastamonu’muza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Ünlü, mesajında, teşekkürlerini isim isim sıraladıktan sonra şöyle dedi:

“Değerli hemşehrilerim; 22 Kasım Pazar günü Atatürk Spor Salonu’nda partimizin 7.Olağan İl Kongresini koronavirüs tedbirlerine dikkat ederek, coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, delegelerimizin desteğiyle şahsım ve yönetim kurulumuzla göreve seçildik.

Yeni bir döneme başladığımız bu günlerden itibaren, yönetim kurulumuz ve kongresini tamamladığımız 20 ilçe başkanımızla birlikte memleketimizi daha ilerilere ulaştırma gayretinde olacağız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her vatandaşımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Kastamonu’muza hizmet etmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bıkmadan, usanmadan, yorulmadan inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.

Kongremizin ve yeni dönemin partimiz, teşkilatımız ve Kastamonu’muz için hayırlı olmasını diliyor, değerli hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum.”