"Yükseliş kesintisiz devam edecektir"

P2240308AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Cumhuriyet meydanı’ndaki konuşmasında, “Hedeflerimize birlik beraberlik içinde yürüyeceğiz Saflarımızı daha da sıklaştıracağız” dedi.
Çelik şöyle konuştu:
“Bizi her seçimde olduğu gibi mahçup etmediniz. Cumhuriyet’in ilanından bu tarafa hükümet krizlerini yaşadığımız bu sistemin değişmesinde vatandaşlarımızın çok büyük emeği oldu. Seçim süreci boyunca bizlere çok büyük destekleriniz oldu.
İnşallah Türkiye yeni sisteme geçişle birlikte, artık yaşadığı krizleri ve sorunları bir tarafa bırakacaktır. Daha güçlü bir Türkiye hedefine emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hedeflerimiz arasında 2023 vardı, dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisi vardı, 2053 vardı, 2071 vardı. Çocuklarımız için daha huzurlu ve refah bir ülke dedik. Türkiye bütün bunlara evet demiştir. Hedeflerimize birlik beraberlik içinde yürüyeceğiz Saflarımızı daha da sıklaştıracağız. Türkiye üzerinde hiç bir şekilde hesap yapılamayacak bir ülke olduğunu bugün kanıtlamıştır. Kastamonu yüzde 65’lik desteği ile hepimizi gururlandırdı. Herkese ne kadar teşekkür etsek azdır.”