HAYDİ TRİBÜN SEFERBERLİĞİNE!

Kastamonuspor 1966, Play Off çeyrek final ilk maçında üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirip Hatay’dan galibiyetle dönmeyi başardı ancak bu turun geçilmesi için oynanması gereken bir 90 dakika daha var ve şimdi sıra Pazartesi günü oynanacak maçta Gazi Stadı’nı tıklım tıkmlım doldurması gereken Kastamonulu sporseverlerde..

Hatayspor taraftarının müthiş baskısı altında görevini tam olarak yerine getiren kırmızı siyahlı futbolcuların pazartesi günü Gazi Stadı’nda oynanacak rövanş maçında kendileri için gerekli olacak tribün desteğinin dört dörtlük sağlanması için şehirde seferberlik ilan edilmeli.

Tıpkı Hatay’da olduğu gibi Valiliğin kamuda görevli personel ve öğrenciler için hiç değilse öğleden sonra idari izin uygulamasını yapması gerekiyor.
90 dakika boyunca “seyirciye” değil kendisini sürekli destekleyecek “taraftara” ihtiyacı olacak Kastamonuspor 1966’yı tarihin en büyük spor başarısına taşımak için Kastamonuluların kenetlenmesi gerekiyor.

Kastamonu’ya bir kez daha lig atlatacak olan 1. Lig hedefine yürünen yoldaki ilk engel olan turun geçilmesi için gerekli havanın yakalanması adına Kastamonu Belediyesi öncülüğünde şehrin kırmızı siyahlı renklere bürünmesinin sağlanması da önem taşıyor.