“Okul yönetimleriyle işbirliği yapacağız”

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, Fatih Sultan Mehmet ve Orhan Şaik Gökyay okullarını, Eczacı Odası’nı, Ümit Ticareti, Sepetçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu, Aytaç Eruz ve Mustafa Kaya Anadolu liselerini ziyaret etti.
Galip Vidinlioğlu, ziyaretler sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Okullarımız bizim için oldukça değerli kurumlar. Çünkü çocuklarımızın yetiştikleri, çocuklarımızı emanet ettiğimiz kurumlar. Biz de okullarımızın önemini bildiğimiz için okullarımıza destek olacak projeler geliştirdik. Okul Aile Birlikleri ile Köprü projemiz kapsamında okullarımızın okul aile birlikleri ve okul yönetimleriyle iş birliği içerisinde hareket edeceğiz. Okullarımızın isteklerini, eksiklerini bize bildirmelerini sağlayacağız. Bu eksiklerden giderebileceğimiz tüm eksiklikleri gidereceğiz. Bu istekleri ve eksikleri gerekli durumlarda gerekli kurumlara, bakanlıklara bildirerek çözeceğiz. Belediye bünyesinde antrenör projemiz ile okullarımızın isteği doğrultusunda Beden Eğitimi derslerinde çocuklarımıza istenilen spor branşında profesyonel antrenör desteği sağlayacağız. Çocuklarımızın yetenekli olduğu spor branşında başka illerdeki imkanlara duyduğu ihtiyacı sıfırlayacağız. Yetenekli çocuklarımızı tespit edecek ve o branşta gelişmelerini sağlayacağız. Spora sadece tek bir branşta değil, önceden gururumuz olan hentbol dahil tüm branşlarda destek sağlayacağız” açıklamasında bulundu.
MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’na ziyaretlerinde bazı İl ve Belediye Meclis Üyeliği Adayları eşlik etti.